ITE Østerhus AS

E-post: firmapost@ite.no
Telefon: +47 38 00 37 00

Org.nr.: 862 025 512

Postadresse:

Postboks 8101 Vågsbygd
4675 Kristiansand

Besøksadresse:

Rigetjønnveien 18
4626 Kristiansand

Kontaktskjema

Navn*

Firma

Epost*

Melding

Ansatte

Jarle Windegaard

Daglig Leder

Tlf: 928 83 886
jarle.windegaard@ite.no

Rune Østerhus

Senior Softwareingeniør

Tlf: 911 64 915
rune.osterhus@ite.no

Øyvind Anderssen

Leder for Engineering / Senior Prosjektingeniør

Tlf: 915 52 901
oyvind.anderssen@ite.no

Glenn Pedersen

Prosjektsjef / Senior Prosjektingeniør

Tlf: 911 87 494
glenn.pedersen@ite.no

Øyvind Hansen

Basisleder for Software / Softwareingeniør

Tlf: 402 17 898
oyvind.hansen@ite.no

Svein Storebaug

Fagansvarlig Tavleverksted / Prosjektingeniør

Tlf: 404 07 875 
svein.storebaug@ite.no

Bjørn Jørgensen

Prosjektingeniør

Tlf: 910 04 932 
bjorn.jorgensen@ite.no

Christian Sævig

Softwareingeniør

Tlf: 952 08 811
christian.saevig@ite.no

Grunde G. Abildsnes

Tavlemontør

Tlf: 932 43 814 
grunde.abildsnes@ite.no

June Østerhus

Kontor / Regnskap

Tlf: 924 35 613 
june.osterhus@ite.no

Njaal Birkeland

Softwareingeniør

Tlf: 979 59 765 
njaal.birkeland@ite.no

Ole Petter Drangsholt

Senior Softwareingeniør / Data

Tlf: 908 20 966 
ole.petter.drangsholt@ite.no

Terje Mydland

Prosjektingeniør

Tlf: 940 04 783 
terje.mydland@ite.no

Terje Åtland

Senior Softwareingeniør / Data

Tlf: 470 16 565 
terje.atland@ite.no

Tor Arve Thorsen

Softwareingeniør

Tlf: 915 71 799 
tor.arve.thorsen@ite.no

Ørjan Glastad

Softwareingeniør

Tlf: 909 66 534 
orjan.glastad@ite.no

Steffen Andreas Cifuentes Bergan

Tavlemontør Lærling

Tlf: 412 87 681
steffen.bergan@ite.no

Bernt Vollen Heiseldal

Prosjektingeniør

Tlf: 982 07 756
bernt.v.heiseldal@ite.no

Stian Østerhus

Softwareingeniør

Tlf: 470 87 163
stian.osterhus@ite.no

Karianne Tønne Egenes

Softwareingeniør

Tlf: 988 11 482
karianne.egenes@ite.no